Vážení přátelé házené,
KR OLKSH vyhlašuje předběžný průzkum zájmu o funkci rozhodčího.
Vzhledem k tomu, že Rada ČSH na svém zasedání 30.10.2014 schválila nový Licenční řád, zjednodušila tímto krokem i možnost pro všechny zájemce z vašich řad na získání licence rozhodčího nově vzniknuvší licence D.
Školení plánujeme uspořádat v závěru měsíce června, či koncem srpna 2015 a proběhne v Olomouci.
Vše se samozřejmě bude řídit Zásadami školení rozhodčích licence D, které byly
schváleny na Exekutivě ČSH dne 3.1.2015. Podmínkou pro uskutečnění školení je
přihlášení alespoň 4 osob.
Teoretická část školení se skládá ze 12 vyučovacích hodin a praktická část z rozhodování na mládežnickém turnaji.
ČSH na tuto akci nepřispívá, takže bude od účastníků vybírán účastnický poplatek ve výši 400,- až 600,- Kč podle počtu přihlášených.
Vzhledem k tomu, že ČSH chystá od příštího ročníku 2015/2016 povinnost klubů mít určitý počet aktivních licencovaných rozhodčích, je toto školení ideální příležitostí vyhnout se případným sankcím.
Žádám vás tedy o oslovení vašich svěřenců, kamarádů a přátel, kteří by mohli nebo chtěli vykonávat funkci rozhodčího.
Případné zájemce prosím nahlaste na e-mail předsedy KR OLKSH Vladimíra Nastoupila vladimirnastoupil@seznam.cz co nejdříve, nejpozději však do 30.5.2015.
E-mail by měl obsahovat jméno zájemce, datum narození, kontaktní e-mail, telefon, bydliště a klub.
Vladimír Nastoupil, v.r. Valdemar Macharáček, v.r.
předseda KR OLKSH předseda Exekutivy OLKSH