24.3.2015 otevřeno: 594 x
Zimní liga Olomouckého kraje
Hodnocení turnaje Olomoucké zimní ligy starších žáků
V sobotu 7. března 2015 uspořádal TJ Sokol Horka nad Moravou turnaj zimní ligy starších žáků, který se odehrál v hale základní školy ve Velké Bystřici. Turnaje se zúčastnily čtyři družstva : TJ Sokol Horka nad Moravou, STM Olomouc, SK Žeravice a Sokol Ostrava. Hrálo se systémem každý s každým 2x15 minut.
Turnaj s bezproblémovým průběhem vyhrálo družstvo z Ostravy jen o skóre před STM Olomouc. K hladkému průběhu přispěla nejen družstva, ale i rozhodčí a turnaj se tedy odehrál ve svižném tempu.
Na závěr družstva obdržela diplomy a nějaké sladkosti. Jako nejlepší hráč turnaje byl vyhlášen Knébl Marcel (Olomouc), střelec Nosek Vojtěch (Žeravice), brankář Dvorský Radek (Horka)
Konečná tabulka :
1. Sokol Ostrava 5 51:31
2. STM Olomouc 5 48:36
3. TJ Sokol Horka nad Moravou 2 32:43
4. SK Žeravice 0 32:53