19.1.2015 otevřeno: 450 x
Olomoucká zimní liga
Vánoční turnaj ml.žáků Velká Bystřice 20.12.2014 v rámci Olomoucké ligy
Na závěr kalendářního roku oddíl házené Velké Bystřice uspořádal tradiční turnaj za účasti šesti družstev :Sokola Telnice,S.K.Žeravice,Cementu Hranice,HC Rožnova p.R. domácí Velké Bystřice a Sokola újezdu u Brna.Turnaj byl zařazen do zimní ligy Olomouckého kraje a respektovaly se dopředu dané regule turnaje.Hrálo se systémem každý s každým 1x25minu.
Turnaj byl určen pro hráče,začínající s velkou házenou,takže se jej účastnili hráči,kteří ještě spadají věkově do miniházené doplněni o ročníky 2003.
Herně se sešlo šest vyrovnaných celků a turnaj splnil všechna očekávání.Nasvědčují tomu i vyrovnané výsledky.Až do posledních zápasů si nikdo nebyl jist pořadím v turnaji.
Za kvalitní výkony dostali všichni hráči medaile a sladké odměny.
Turnaj slušně odpískali čtyři rozhodčí:J.Směšná,J.Krautner,M.Jurečka a M.Jurečková.
Družstva měla přidělena tato čísla:
A1-Sokol Telnice,A2-S.K.Velká Bystřice,A3- S.K.Žeravice,A4-Cement Hranice,A5-HC Rožnovp.R.,A6- Sokol Újezd u Brna
Konečné pořadí v turnaji:
1.SOKOL ÚJEZD U BRNA-9bodů
2.S.K.VELKÁ BYSTŘICE -7bodů
3.HC ROŽNOV p.RADHOŠTĚM- 6bodů
4.SOKOL TELNICE -3body
5.CEMENT HRANICE- 3body
6.S.K.ŽERAVICE- 2body
