Posledním kolem skončila podzimní cast serialu turnajů miniházené 4+1.
Tímto bychom chtěli poděkovat všem aktérům za bezproblémový průběh všech turnajů, rodičům za podporu dětí, jejich dopravu na turnaje, trenérům za obětavou práci, která je alfa omegou pro budoucnost házené a v neposlední řadě I organizárům a rozhodčím, kteří se nemalou měrou podíleli na řízení jednotlivých akcí.
za KM OLKSH
Libor Žůrek
M I N I S T A R Š Í
3. 11. 2012 TJ STM Olomouc / odehráno v hale DHK Zora Olomouc /
Zúčastněná družstva: TJ STM Olomouc SK UP Olomouc B, TJ Senice na Hané, Sokol II Prostějov. Hrálo se s počítadlem skóre. Rozhodčí – aktivní hráči z řad dorostenců, námitky proti rozhodčím žádné. Zranění žádné. Bez připomínek trenérů, počet diváků hlavně z řad rodičů cca 40. Popis dovednostních soutěží: viz dole.
V sobotu 3.11.2012 od 9:00 dopoledne se uskutečnilo v hale DHK Zory Olomouc 8. kolo turnajů v miniházené soutěžního ročníku 2012-2013. Pořadatelem byl TJ STM Olomouc.
Tohoto miniturnaje se zúčastnila družstva viz. výše.
Turnaj se odehrál na dvou hřištích a za použití počítadel. Počítaly se pouze góly, nezapisovali se střelci. S tímto faktem byla družstva na začátku turnaje seznámena a s trenéry bylo domluveno, že se vyhlásí pořadí družstev.
Mezi druhým a třetím utkáním se děti pobavily v dovednostních soutěžích, které proběhly formou štafetových her a jejichž popis je níže. V těch si děti procvičily běh, driblink, přeskoky přes švihadlo, kotouly a přeskakování překážek.
Turnaj řídili trenéři TJ STM Olomouc. Během turnaje nedošlo k žádnému zranění.
Na závěr turnaje byly všechny děti pochváleny za předvedené výkony, byla jim připomenuta důležitost sportování v duchu fair play a s rozdanými sladkostmi se spokojené rozjeli domů.
Konec turnaje v 11:00.
Dovednostní soutěže:
- slalom mezi kužely s driblinkem a skákáním přes švihadla
- běh tam a zpátky s kotouly
- běh přes překážky a s podlézáním překážek
Fotografie:
Zpracoval : za pořadatele STM Olomouc
Datum a podpis: Jiří Španner 3.11.2012
4. 11.2012 SK Velká Bystřice
V neděli 4.11.2012, proběhl turnaj ve Velké Bystřici.
Za účasti družstev, Tatran Litovel , Horka na Moravě , Kostelec na Moravě a Velká Bystřice 1,Velká Bystřice 2.
Turnaj se obešel bez zranění . Všichni zúčastnění byli spokojení.
Dovednostní soutěže: informace nebyla dodána
Fotogalerie:
4.11.2012 DHK Litovel
Fotogalerie: