17.2.2014 otevřeno: 592 x
Olomoucká zimní liga
A máme tu první hodnocení turnaje zimní ligy Olomouckého krajského svazu házené :-)
Olomoucká zimní liga
15.2.2014 turnaj mladších žáků ve Velké Bystřici
Dne 15.2.2014 proběhl ve sportovní hale Na Letné ve Velké Bystřici turnaj mladších žáků v rámci Olomoucké zimní ligy. Z původně 6 družstev přihlášených na turnaj se na poslední chvíli odhlásilo z důvodu marodky družstvo TJ JM Chodov Praha a v tak krátkém čase nebylo možné zajistit náhradní družstvo. Proto se nakonec odehrál turnaj s pěti družstvy, a to HK Ivančice, HC Rožnov pod Radhoštěm, SK Žeravice, STM Olomouc 2002 a SK Velká Bystřice. Oproti původnímu plánu byla hrací doba jednotlivých utkání 2 x 15 minut a hrálo se systémem každý s každým.
Celkem bylo odehráno 10 utkání s těmito výsledky:
|
SK Velká Bystřice
|
STM Olomouc 2002
|
16:9
|
|
SK Žeravice
|
HC Rožnov pod Radhoštěm
|
12:4
|
|
HK Ivančice
|
SK Velká Bystřice
|
8:24
|
|
STM Olomouc 2002
|
SK Žeravice
|
10:13
|
|
HC Rožnov pod Radhoštěm
|
HK Ivančice
|
7:13
|
|
SK Velká Bystřice
|
SK Žeravice
|
8:12
|
|
STM Olomouc 2002
|
HC Rožnov pod Radhoštěm
|
14:3
|
|
SK Žeravice
|
HK Ivančice
|
15:15
|
|
HC Rožnov pod Radhoštěm
|
SK Velká Bystřice
|
4:26
|
|
HK Ivančice
|
STM Olomouc 2002
|
5:12
|
Pořadí jednotlivých družstev:
1. SK Žeravice 7 bodů
2. SK Velká Bystřice 6 bodů
3. STM Olomouc 2002 4 body
4. HK Ivančice 3 body
5. HC Rožnov pod Radhoštěm 0 bodů
Turnaj proběhl v pohodové a přátelské atmosféře a v celém rozsahu splnil charakter přípravného turnaje pro kategorii mladších žáků.
P.S. Za kvalitu fotky odpovídá pořadatel turnaje :-)
Doporučení pro příště. Stačí fotek pár, ale v jiné kvalitě a v jiném rozlišení :-)
